Labākais laiks, kad iegādāties automašīnu 2019. gadā

Pērkot automašīnu vislabākajā laikā, var ietaupīt vairākus tūkstošus eiro. Uzziniet, kad tas ir pirms dodieties pie dīlera.

Labākais mēnesis automašīnas iegādei – decembris

Tātad, kas ir labākais laiks gadā, lai nopirktu automašīnu? Atbilde ir pārsteidzoši vienkārša – kamēr jūs saprotat automašīnu pārdevējus. Labākais gadalaiks, lai iegādātos automašīnu (pazīstams kā viena no lietām, ko pārdevēji nevēlas jums pastāstīt) iesākumā var teikt, ka ir decembris. Lai saprastu, kāpēc decembris ir absolūtais labākais laiks, lai nopirktu automašīnu, vispirms ir jāsaprot pazemīgo automašīnu pārdevēju darba shēma un mentalitāte. Tāpat kā citiem pārdevējiem, viņiem ir kvotas, un to ir daudz. Tie bieži vien ir mēneša, ceturkšņa un gada mērķi attiecībā uz to automašīnu skaitu, kuras viņiem ir jāsasniedz. Tas nozīmē, ka jūsu automašīnas iegāde varētu noteikt atšķirību starp to autosalonu, kas sasniedz pārdošanas mērķi, un pārdevēju, kurš saņem jauku ikgadējo prēmiju, vai tiem, kuriem klājas daudz grūtāk sasniegt savus mērķus. Tāpēc decembris (precīzāk, mēneša pēdējā nedēļa) ir labākais gadalaiks, lai iegādātos automašīnu. Vēl tālejošāk būtu pārrunāt automašīnu darījumu 31. decembrī, Jaungada vakarā. Jūs faktiski varēsiet ietaupīt līdz pat 8,3% no jaunās automašīnas cenas, ja apmeklējat dīleri jaunā gada vakarā, nevis kādu citu dienu. Tas ir tāpēc, ka šī ir pēdējā diena, kad tirgotājam ir iespēja sasniegt gan ceturkšņa, gan gada mērķus. Viņus gaida jauka prēmija, un viņi vēlas atbrīvoties no automašīnām cik vien ātri iespējams (Bani în București).

Pieņemsim, ka jūs meklējat jauku lietotu automašīnu, kas maksā apmēram 10 0000 eiro. Ja jūs ejat iegādāties Jaungada vakarā, pieturaties pie 6000 eiro tāpēc, ka jūs aizgājāt tieši tajā dienā. Iedomājieties, kādu darījumu jūs varētu iegūt, ja to papildinātu ar lielisku sarunu taktiku.

Ko darīt, ja es nevaru gaidīt līdz decembrim, lai iegādātos automašīnu?

Dažreiz automašīnai ir nepieciešama ātrāk, nevis vēlāk. Šādā gadījumā jūs joprojām varat iegūt labu darījumu, pērkot citas kvotas pēdējā dienā.

Nākamais labākais pēc gada beigām ir ceturkšņa beigas. Tiem no jums, kas nedomā finansiāli, tas būtībā nozīmē:

  • 31. marts (1. ceturkšņa pēdējā diena)
  • 30. jūnijs (2. ceturkšņa pēdējā diena)
  • 30. septembris (3. ceturkšņa pēdējā diena)
  • 31. decembris (gada pēdējā dien un 4. ceturksnis)

Ceturtās nedēļas pēdējā nedēļā jūs saņemsiet labu darījumu, bet vislabāk, ja jūs varat doties tieši uz pēdējo dienu. Ja tas vēl joprojām ir pārāk ilgi, lai gaidītu, tad nākamais labākais ir iet mēneša pēdējā dienā. Mēneša beigas ir lieliskas, pateicoties iepriekšminētajām kvotām, kuras ir jāsasniedz automašīnu pārdevējiem. Tirdzniecības vadītājiem tirdzniecības vietās ir ikmēneša kvota, lai sasniegtu un saņemtu kompensāciju par to, vai viņi to sasniedz vai ne. Ja jūs nevarat gaidīt līdz mēneša beigām, tad jums ir nepieciešams pārdomāt savus mērķus un prioritātes. Jebkuras nedēļas pēdējā diena nav daudz izdevīgāka nekā parastās dienas Faktiski svētdiena ir viena no sliktākajām ietaupījumu dienām. Lielākā daļa cilvēku veic automašīnu pirkumus tuvāk uz nedēļas nogali vai nedēļas nogalē, ja pārdošanas vietas ir atvērtas. Nedaudzi domā doties uz automašīnu tirdzniecības vietām pirmdienas vidū, gatavi apspriest cenas (ifn).

Iegādāties automašīnu ir specifiskāk nekā doties iepirkties uz lielveikalu, tomēr ir arī iespējams atrast dažādas līdzības. Pareizā laikā un ar pārliecināšanas spējām ir iespējams iegūt labākus darījumus, gluži kā iegādājoties preces izpārdošanas laikā vai uz atlaidēm, ja tiek pirkts vairāk.